Dni Małomic '2016 - podsumowanie

dodano: 13-07-2016

Kolejne, dziewiąte już, Dni Małomic przeszły do historii. Z pewnością była to impreza, na którą nie można narzekać. Nie brakowało licznych atrakcji, niezapomnianych wrażeń, doskonałej pogody i miłej dla ucha muzyki. Sponsorem strategicznym imprezy była firma GAZ - SYSTEM S.A.

Oprócz licznych atrakcji, jak wesołe miasteczko, strefy zabaw, stoiska handlowe, wiele działo się na samej scenie. Pierwszego dnia pojawili się na niej: instrumentalista Paweł Chmielewski, formacja taneczna „Dance is Life” z Małomickiego Ośrodka Kultury przygotowywana przez pana Artura Niezgodę, Mirella Łagowska i jej „zumbowiczki”. Podczas wieczornych koncertów mogliśmy oglądać popisy Markusa P., Diadema oraz Jorrgusa.

Podczas drugiego dnia imprezy na scenie wystąpili lokalni artyści: zespoły „Małomiczanki”, „Bolero” i „Potok” oraz wokalistka Krystyna Maciejewicz – Traczewska. W tym dniu odbyły się również I Powiatowe Mistrzostwa w Wyścigach Rowerów Wodnych. Duży koncert zaprezentowały dzieci z zespołu „Muzaki”, działającego w Małomickim Ośrodku Kultury. Gwiazdy disco polo, które wystąpiły tego dnia na scenie to Dennis, Exaited i Czadoman.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę. Zapewniamy, że już wkrótce rozpoczniemy pracę nad przygotowaniami do kolejnych Dni Małomic, które mamy nadzieję, będą jeszcze atrakcyjniejsze.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznej imprezy, którą znajdziecie w zakładce TUTAJ.