Zapraszamy na Majówkę! (informacje organizacyjne)

dodano: 26-04-2016

3 maja od godz. 16:00 na terenie rekreacyjnym przy zalewie wodnym odbędzie się Piknik Majowy. Podczas niego czeka na Państwa wiele atrakcji (szczegóły na załączonym plakacie).

Informujemy, że podczas pikniku odbędzie się I Bieg Majowy o Puchar Burmistrz Małomic. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa, która być może w przyszłości zapisze się na stałe do kalendarza naszych miejskich imprez. Bieg odbędzie się na dystansie 2 kilometrów. Osoby pełnoletnie, chcące wziąć w nim udział, prosimy o mailowe nadsyłanie zgłoszeń na adres mok@mokmalomice.com.pl lub telefonicznie pod nr 68 376 90 28.

Równie serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju piłki siatkowej. Sześcioosobowe drużyny proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres mok@mokmalomice.com.pl. lub telefonicznie pod nr 68 376 90 28. W tym wypadku drużyny nie muszą składać się z zawodników pełnoletnich.

Zgłoszenia do rywalizacji biegowej i siatkarskiej przyjmujemy do 2 maja do godz. 20:00.

Informujemy, że podczas imprezy do Państwa dyspozycji będą różnorodne stoiska handlowe. Prosimy o zabranie ze sobą kocyków, leżaków, grilla i kiełbasek, by w pełni zachować nastrój piknikowy.

W przypadku niepogody, o której nie myślimy :), część zaplanowanych atrakcji odbędzie się w pawilonie namiotowym.