Narodowy Dzień Sportu - 11 września 2021

Narodowy Dzień Sportu - 11 września 2021

Szanowni Państwo,


serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Narodowym Dniu Sportu, który odbędzie się już 11 września. Tego dnia w całej Polsce organizowane są bezpłatne wydarzenia promujące zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Szkoły, domy kultury czy miejscowe drużyny i kluby sportowe organizują lekcje pokazowe, zawody, treningi, pikniki na świeżym powietrzu i inne aktywności, w których biorą udział mieszkańcy. To doskonały sposób na zintegrowanie społeczności i zaktywizowanie różnych grup (dzieci, seniorów, kobiety w ciąży, rodzin).
 

Nasza inicjatywa jest wspierana co roku przez Ministerstwo Sportu, Polskie Komitety - Olimpijski, Paraolimpijski, czy Sportów Nieolimpijskich. Mamy także patronat ogólnopolski Radia Eska oraz TVP Sport.

Organizacja wydarzenia w swojej placówce w ramach pakietu brązowego jest całkowicie bezpłatna. Aby się zgłosić, wystarczy uzupełnić formularz dostępny na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScq0K8j_OLgOiWsmQHSFeypGQQQJOfLIMrsxv9qgjadZNpmJg/viewform 

Będę bardzo wdzięczna, jeśli udostępnią Państwo te informacje lokalnym placówkom, które mogłyby włączyć się w naszą inicjatywę. Warunkiem dołączenia do NDS jest zorganizowanie bezpłatnej, otwartej inicjatywy (lub kilku) w dniu 11 września.


To uczestnictwo dla Państwa jest nieodpłatne. Możecie Państwo także liczyć na specjalne świadczenia zarówno promocyjne (pozyskanie patronatów medialnych, przygotowanie dedykowanych grafik i inne.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie www.narodowydziensportu.pl 

--